איציק פרץ תמונה
מייסד החברה: איציק פרץ

אודות

" if you can dream it, we can do it"

פנסטרה, פרפקט לשעבר, היא חברה משפחתית הפועלת למעלה מ- 20 שנים בתחום מערכות של דלתות, חלונות והצללה. עם השלמת המעבר מחברה יצרנית לחברה יבואנית, ועם כניסתו של דור ההמשך בניהול החברה, שינתה את פניה, קיבלה מיתוג חדש ואת שמה הנוכחי 'פנסטרה'.
פנסטרה מייבאת את כל פתרונותיה מהמותגים המובילים בתחומם באירופה, אשר עוברים בקרת איכות ובדיקות מקיפות על ידי מנכ"ל החברה.

אחד מנכסיה של פנסטרה ומהגורמים להצלחת החברה, הוא כוח האדם שלה, אשר בין היתר, כולל צוות הנדסי וטכני מקצועי, צוותי התקנה אורגניים וצוות מנהלי פרויקטים מוכשר ומנוסה בהובלת תהליכי תכנון וביצוע בצורה אופטימלית. כל העושים במלאכה הם עובדי החברה שהוכשרו בארץ ובחברות השותפות בחו"ל ועוברים השתלמויות והעשרות מקצועיות על בסיס קבוע.

החברה נטלה על עצמה להוביל גם בפתרונות המספקים מענה אופטימאלי לאתגרי האלף השלישי בתחום הבניה, ובכללם התכנון האקולוגי.
אחריותה הסביבתית של החברה וראיית הנולד, הביאו אותה, גם לעודד ולתמוך בדור הצעיר של האדריכלים המוכשרים בארץ. פנסטרה עושה זאת באמצעות השקעת משאבים בלמידה משותפת של כל פרויקט שיש בו אמביציה אדריכלית נועזת.
כמו כן, החברה תרה כל הזמן אחר אמנים, בעלי מלאכה ויצרנים מבטיחים מכל רחבי העולם, אשר יעשירו את הרפרטואר היצירתי שלה ויאפשרו לה להעניק ללקוחותיה את הפתרון הקולע ביותר למטרתם.

פנסטרה חרתה על דגלה את החיפוש המתמיד אחר חדשנות, והיא תמיד פועלת כדי למצוא את הפתרונות הנדסיים והטכנולוגיות המתקדמות ביותר, כדי להעניק את המענה האיכותי ביותר למימוש כל חזון אדריכלי, מאתגר ככל שיהיה.


מייסד החברה

איציק פרץ, מייסד ומנכל החברה בגלגולה הקודם- פרפקט, החל לעסוק בתחום הבניה כבר בראשית שנות לימודיו כסטודנט באוניברסיטה העברית בירושלים. עם תום לימודיו, עסק פרץ בקבלנות, ובנה בניינים בכל רחבי הארץ ובמזרח אפריקה. 
בשנת 1996, בתקופה בה הביקוש לחלונות בגדלים לא סטנדרטיים ומחומרים מגוונים, פרץ זיהה את הפוטנציאל שבתחום, והיה מהבודדים שנתנו מענה לדרישת האדריכלים.
פרץ,  הציע את שירותיו החל מהתכנון ועד להתקנה, ובנה פורטפוליו שסיפק ללקוחותיו הוכחות ביצוע שדיברו בעד עצמן והפכו לבסיס שממנו צמחה חברת פרפקט, שהפכה לימים לחברת פנסטרה.