שחר רוזנפלד תמונה
אדרכלים: שחר רוזנפלד

בית במרכז

בית ממוקם על מגרש ריבועי בשטח של 600 מ"ר ומתוכנן בצורת "ר". שתי צלעות הבית אשר מכילות את הפונקציות הציבוריות, פונות לחצר וחובקות את אזור הישיבה החיצוני, בחלק האחורי של החצר מוקמה הבריכה.

הפרופילים המינימליסטיים מדגם Sky Line שהותקנו בבית, מאפשרים המשכיות של הפנים עם החוץ, ויוצרים חללים אווריריים ומוארים. העמודים מוקמו בתוך המבנה לכל אורך החלל הציבורי עם קשר למבנה. פעולה זו איפשרה יצירת קו ויטרינות נקי לכל אורך המבנה ללא הפרעות ויזואליות ופתיחה חופשית של מערכת החלונות. מערכות ההצללה המתקדמות של Gradhermetics הצללה איכותית ופרטיות, תוך שמירה על מראה נקי ומינימליסטי. המבנה מתוכנן כקובייה אלכסונית, גג המבנה המשופע הופך לקורות אלכסוניות בשני שיפועים, אשר מקיפות את החזית הקדמית והצידית, ומסתירות בתוכן גג רעפים הנדרש עפ”י התב"ע.

חזית המבנה הפונה לרחוב מחופה בחלקה פלטות גרניט. דלת הכניסה מהווה חלק אינטגרלי מהחזית ומחופה באותן הפלטות. האלמנט האלכסוני מחופה לכל אורכו בחלקו הפנימי בעץ ארז. אלמנט זה מתחיל מקיר אנכי וממשיך בקורה העליונה, בחזית הצידית וחודר לתוך הבית באזור הסלון כספסל ישיבה מרווח הפונה לגינה.

 

צלם: שי אפשטיין

פרפקט מעניקה לכל חזון אדריכלי יישום הנדסי ופונקציונאלי העומד בקריטריונים הגבוהים ביותר של איכות, דיוק, בטיחות ו אסתיקה. פרפקט הינה הזרוע המבצעת של רבים מהחלומות האדריכליים היצירתיים והנועזים ביותר שקרמו עור וגידים בישראל.